Tədbir bir çox tanınmış şirkəti və potensial tərəfdaşı bir araya gətirdi
Azərbaycanla çoxdan bəri sıx əlaqələrimiz olduğundan, Bakıda keçirilən “ADEX-22” ixtisaslaşmış sərgisində iştirak etməkdən məmnunuq.
Şirkətimiz NATO standartlarına cavab verən (bu gəmilər NATO-nun Gizli Obyektin Təhlükəsizlik Sertifikatına malikdir), həmçinin MİLLİ Gizli Obyektin Təhlükəsizlik Sertifikatına, ISO 9001:2015 Keyfiyyət Sertifikatına, ISO 45001:2018 Peşə Sağlamlığı və Təhlükəsizliyi Sertifikatına, ISO 14001:2015 Ətraf Mühit Sertifikatına və SASAD Müdafiə Sənayesinin İstehsalçıları Birliyinin Sertifikatına, müxtəlif xarakteristikalara malik olan, müxtəlif təyinatlı (növlərdə) hərbi gəmilər istehsal edir.
Bu sərgi bizim təcrübəmizi və peşə biliklərimizi genişləndirməyə imkan verəcək, çünki tədbir onlarla maraqlı şirkəti bir araya gətirdi ki, onların da çoxu potensial tərəfdaş hesab edilə bilər.
Müdafiə sənayesi kimi özünəməxsus sahədə hansı məhsulların tələb olunduğu barədə bizdə daha yaxşı təsəvvür yaranacaq, çünki bu sərgi dünya şöhrətli istehsalçıları özünə cəlb edib.
Biz stendimizin qonaqlarını həvəslə salamlayır, ziyarətçilərlə ünsiyyət qururuq və “ADEX-22”-nin uğurlu olacağına ümid edirik.

The event brought together many well-known companies and potential partners
We are happy to take part in the ADEX-22 specialised exhibition in Baku, as we have long-standing close ties with Azerbaijan.
Our company manufactures naval vessels of various purpose (types) with different characteristics that meet NATO standards (have NATO Secret Facility Security Certificate), as well as NATIONAL Secret Facility Security Certificate, ISO 9001:2015 Quality Certificate, ISO 45001:2018 Occupational Health and Safety Certificate, ISO 14001:2015 Environmental Certificate and SASAD Defense Industry Manufacturers Association Certificate.
This exhibition will expand our experience and professional knowledge, as the event brings together dozens of interesting companies, many of which can be regarded as potential partners.
We will have a better understanding of what products are in demand in such specific area as the defense industry, because this exhibition attracted world famous manufacturers.
We are happy to welcome guests of our stand, communicate with the visitors and hope for success of ADEX-22.