Qabaqcıl idarəetmə, rabitə və kəşfiyyat sistemləri
– İsrailin “TSG IT Advanced Systems” şirkəti proqram təminatlı və İT sistemlərinin hazırlanması ilə məşğuldur. Şirkətin əsas məhsulu “C4I” - idarəetmə, rabitə və kəşfiyyat sistemləridir. Biz “ADEX” sərgisində artıq üçüncü dəfədir ki, iştirak edir və bu dəfə 14 məhsul təklif edirik. Həmin məhsulların arasında bir neçə yeni məhsul da yer alır. Bizim məhsullar hava hərəkətinin idarə edilməsindən tutmuş silahlı qüvvələr üçün xüsusi təyinatlı texniki sistemlərə qədər geniş spektrə malikdir. Xüsusən, şirkətin stendində ilk dəfə olaraq “NessControl” məhsulu təqdim ediləcək. Bu məhsul binalarda, əhalinin sıx məskunlaşdığı ərazilərdə və başqa məkanlarda anti-terror əməliyyatları aparan xüsusi təyinatlılar, kiçik qruplar üçün nəzərdə tutulmuş “C4I” taktiki sistemidir. Şirkətin digər qabaqcıl məhsulu fövqəladə hallarda fəaliyyətləri idarəetmə sistemidir. Bu sistem xilasetmə xidmətləri, operativ reaksiya bölmələri, polis, təcili tibbi yardım və s. qruplar üçün nəzərdə tutulub. Sistem hərəkətin mərkəzinə “onlayn” rejimdə nəzarət etməyə imkan verir. Həmçinin stendimizdə “FOMS” sahə əməliyyatını idarəetmə sistemi, “B-Guard” sərhəd nəzarəti üçün həll variantı, milli təhlükəsizlik sahəsində müxtəlif həll variantları və bir sıra digər məhsullar təklif olunacaq.
Biz sərginin gedişatı çərçivəsində yerli tərəfdaşlar və sifarişçilərimiz ilə görüşlər keçirmək istərdik. Həmçinin, biz digər ölkələrin maraqlanan nümayəndələri ilə də əməkdaşlıq qurmağa şad olarıq.

Advanced control, communication and intelligence systems
The Israeli company TSG IT Advanced Systems develops software and IT systems. The main product of our company is C4I - control, communication and intelligence systems. We are participating in ADEX for the third time. His year, we present 14 products, among which are several innovations. Our products have a wide range, from air traffic control to technical systems for Special Forces. In particular, the NessControl product will be presented for the first time at our stand. It is a tactical C4I system for Special Forces and small groups that conduct, for example, counter-terrorist operations in buildings, in densely populated areas, etc.
Another of our advanced products is the Emergency Management System, designed for rescue services, fast response (direct-action) units, police, ambulance, etc. It allows control of the focus in online mode. Also our stand will feature the Field Operational Management System (FOMS) and B-Guard (solutions for border control), including various other solutions in the field of national security, and many others.
We hope to see our Azerbaijani partners and customers at the exhibition. We will also be happy to establish cooperation with interested representatives of other countries.