Pilotsuz uçuş aparatları və intellektual sistemlər sahəsində innovasiyalar
Şirkət pilotsuz uçuş aparatları və intellektual sistemlər sahəsində öz innovativ məhsullarını təqdim edir. Bunların arasında “Stellar V” seriyalı – şaquli istiqamətdə uçuş həyata keçirən və uzaq məsafələrdə eniş edən, rəqəmsal “3G/4G” “VPN” şəbəkələrinin köməyi ilə telemetrik məlumatları və video axınlarını ötürmə imkanına malik olan PUA-lar və “M” seriyalı – çoxrotorlu, “Synapse” intellektual sistemi ilə təchiz edilmiş sənaye təyinatlı PUA-lar yer alır. Həmçinin, şirkət Azərbaycanda aparıcı texnoloji şirkətlərin innovativ həll variantlarını, o cümlədən “BIRD AMPS” raket hücumundan müdafiə sistemləri, hərbi aviasiyanın modernləşdirilməsi üçün kompleks və “GE” korporasiyasının aviasiya texnikası üçün yoxlama avadanlıqlarını təqdim edir.
Bununla yanaşı, şirkət hazırda süni intellekt  - ölkənin milli qüdrətinin asılı olacağı başlıca texnologiya əsasında “Synapse” çoxfunksiyalı sistemin hazırlanması üzərində işləyir. “Synapse” sisteminin əsas funksiyası kəşfiyyat məlumatlarından (video / təsvir, mətn hesabatları, audio fayllar) məlum obrazların yüksək operativlik və dəqiqliklə tanınmasından ibarətdir. Bu funksiya ümumilikdə ordunun imkanlarını artırmağa kömək edir.
Şirkətin “ADEX 2018” sərgisində iştirak etməkdə əsas məqsədi pilotsuz uçuş aparatları sahəsində innovativ məhsulları, hərbi aviasiyanın modernləşdirilməsi və aviasiyanın raket hücumundan müdafiəsi sahəsində əldə edilmiş texniki nailiyyətləri nümayiş etdirməkdir. Biz hesab edirik ki, “ADEX” sərgisi Azərbaycanda hərbi texnika sahəsində qlobal nailiyyətlərin təbliğinə imkan verir.

Innovations in the field of drones and intelligent systems
The company demonstrates its innovative developments in the field of unmanned aerial vehicles and intelligent systems. These are Stellar V series drones - industrial long-range takeoff and long-range UAVs with the ability to transmit telemetry information and video streams using the encrypted 3G / 4G VPN network, and the M-series are multi-rotary UAVs equipped with an intelligent Synapse system. We also represent innovative solutions of leading technology companies in Azerbaijan, such as BIRD AMPS missile defence systems, a complex for upgrading combat aircraft and GE inspection equipment for aviation equipment.
Moreover, at the moment we are developing a multi-purpose Synapse system based on artificial intelligence - a key technology on which the national power of the country will depend. The main function of Synapse is the recognition of significant images from the intelligence (video / image, text reports, audio files) with high speed and accuracy. This allows us to expand the capabilities of the army as a whole.
The main goal of our participation in ADEX 2018 is to demonstrate innovative developments in the field of unmanned aerial vehicles, technological advances in the field of modernization of combat aviation and the protection of aviation from missile attacks. We believe that the ADEX exhibition allows the advancement of world achievements in the field of military equipment in Azerbaijan.