Məhsullarımız və xidmətlərimiz hər il genişlənir.
Bizim Azərbaycanda müştəri şirkətləri ilə mövcud müqavilələrimiz var ki, onlar uzadıla bilər, bizim ixtisaslaşma sahəmizlə bağlı bir çox yeni perspektivli əməkdaşlıq istiqaməti var və biz məhsuldar görüşlər keçirməyi səbirsizliklə gözləyirik.
Biz MiQ-29 (UB), Mi-8 (Mi-17, Mi-171), Mi-24 (Mi-35), Su-27 və Su-30, Yak-130 təyyarə və helikopterlərini təmir edirik və onların təkmilləşdirilməsini həyata keçiririk, bundan əlavə bunu nadir (lazer) texnologiyasına uyğun olaraq yerinə yetiririk.
İstehsal baxımından biz pilotsuz uçuş aparatlarını (PUA) - Grif, Bekard, Condor, Lovchiy markalı pilotsuz uçuş sistemlərini (PUS) təqdim edirik.
Bizim aviasiya avadanlığının  radiotexniki mühafizəsi sistemlərimizə (“Satellit-M2”), eləcə də aviasiya avadanlığının komplektləşdirici hissələrinə böyük tələbat var. Hər il onların çeşidi genişlənir ki, bu sərginin stendində də bu barədə məlumat verilir.
Biz həmçinin MiG, Mi və Su hava gəmilərini istismar edən təşkilatların uçuş və mühəndis heyəti üçün təlimlər veririk.
Hesab edirəm ki, bizim xidmətlərimizin çeşidi tərəfdaşlar üçün maraqlı olacaq.
Zavodumuz mütəmadi olaraq Bakıda keçirilən beynəlxalq silah sərgilərində iştirak edir və ənənəvi olaraq “ADEX-22” sərgisində stend təqdim edir.
Tədbir zamanı biz Azərbaycandan olan tərəfdaşlarla və əlaqələrimizi möhkəmləndirmək və inkişaf etdirmək istədiyimiz region dövlətləri ilə danışıqlar aparmağı planlaşdırmışıq.
Biz həmçinin ümid edirik ki, ADEX platforması yeni tərəfdaşlar cəlb etmək imkanı yaradacaq, çünki bu sərgi bir çox nüfuzlu şirkəti bir araya gətirib.

Our range of products and services is expanding every year.
We have existing contracts with client companies in Azerbaijan that can be extended, there are many new promising areas of cooperation on our specifics, and we are looking forward to productive meetings.
We repair MiG-29 (UB), Mi-8 (Mi-17, Mi-171), Mi-24 (Mi-35), Su-27 and Su-30, Yak-130 and their modernisation, moreover, according to a unique (laser) technology.
In terms of production, we present unmanned aerial vehicles (UAVs) - unmanned aerial systems (UAC) Grif, Bekard, Condor, Lovchiy.
Our systems of radio technical protection of aviation equipment (“Satellit-M2”), as well as components of aviation equipment, are in demand. Every year their range is expanding, which is also reported at the stand at this exhibition. We also provide training for flight and engineering personnel for organisations operating MiG, Mi and Su ships.
I think that the range of our services will be of interest to partners.
Our plant regularly participates in international arms exhibitions in Baku and traditionally presents a stand at ADEX-22.
During the event, we have planned to hold talks with partners from Azerbaijan and the countries of the region whom we want to strengthen and develop relations with.
We also hope that the ADEX platform will provide an opportunity to attract new partners, since the exhibition has brought together many reputable companies.