“Uvision” Şirkətində Satışdan Əvvəlki Mütəxəssis
Bizim şirkət İsraildən gəlib. Uvision barajir avadanlıqları istehsal edir: 120, 30 və 400 kimi üç əsas modelimiz var. HERO 120 modelini bir ay əvvəl Azərbaycan bazarına təqdim etməyə başladıq. Məlum olduğu kimi, hibrid müharibələr dövründə bu cür silahlar hərbi əməliyyatların ayrılmaz hissəsinə çevrilmişdir. Barajir döyüş sursatı düşmən ərazisinə göndərilir ki, o, hədəfi aşkarlayıb məhv etsin. Hərəkətdə ola bilən bu cihaz bir saat boyunca müxtəlif məsafələri qət edə bilir. Əgər o, hədəf tapmazsa, özünü məhv edir.
Şirkətimiz Azərbaycan ilə aktiv əməkdaşlıq edir və bu bazardakı əlaqələrini daha da genişləndirməyi planlayır. ADEX-2024 sərgisində iştirak məqsədimiz, öz imkanlarımızı bildirmək, nailiyyətlərimizi nümayiş etdirmək və mümkün qədər çox şirkətlə əməkdaşlıq yaratmaqdır.
Biz ADEX sərgisində ilk dəfə iştirak edirik. Sərginin birinci günü bizim üçün çox məhsuldar oldu. Tədbirin açılışında dövlət başçısı İlham Əliyev də bizim stendimizi ziyarət etdi və bizim nümayəndə heyəti ilə görüşdü. Rəsmi hissədən sonra, mənim fikrimcə, Azərbaycan ordusunun bütün silahlı qüvvələrinin nümayəndələri məhsullarımızla tanış oldular. Biz artıq Azərbaycanda fəaliyyət göstəririk və “Uvision” məhsullarına maraq aydındır. Düşünürəm ki, bu sərgidə iştirak “Uvision”un bu regionda tanınmasını daha da genişləndirəcək imkanlar yaradacaq.

Поставки барражирующей модели HERO 120 на азербайджанский рынок
Наша компания прибыла из Израиля. Uvısıon производит барражирующее оборудование: у нас есть три центральные модели, такие, как 120, 30, 400. Центральную модель HERO 120 месяц назад мы начали поставлять на азербайджанский рынок. Как известно, в эпоху гибридных войн данное вооружение стало неотъемлемой частью военных действий. Барражирующий боеприпас высылают на территорию противника с тем, чтобы он обнаружил цель и уничтожил ее. Находиться в движении он может целый час, причем преодолевает различные расстояния. В случае, если он не нашел цель, то самоуничтожается.
Компания активно сотрудничает с Азербайджаном и планирует дальше наращивать свои связи на данном рынке. Участие на выставке ADEX-2024 как раз напрямую связано с целью сообщить о своих возможностях, продемонстрировать свои достижения и привлечь к кооперации как можно больше фирм.
Мы впервые участвуем в работе ADEX. Первый день выставки стал для нас очень плодотворным. На открытии мероприятия глава государства Ильхам Алиев также посетил наш стенд и
общался с нашей делегацией. А после официальной части представители, как мне кажется, всех родов войск Азербайджана познакомились с нашей продукцией. Мы уже присутствуем в Азербайджане и интерес к продукции "Uvision" понятен. Думаю, участие в данной выставке создаст еще более широкие возможности для продвижения "Uvision" в этом регионе.