“Uvision” Şirkətində Satışdan Əvvəlki Mütəxəssis
Bizim şirkət İsraildən gəlib. Uvision barajir avadanlıqları istehsal edir: 120, 30 və 400 kimi üç əsas modelimiz var. HERO 120 modelini bir ay əvvəl Azərbaycan bazarına təqdim etməyə başladıq. Məlum olduğu kimi, hibrid müharibələr dövründə bu cür silahlar hərbi əməliyyatların ayrılmaz hissəsinə çevrilmişdir. Barajir döyüş sursatı düşmən ərazisinə göndərilir ki, o, hədəfi aşkarlayıb məhv etsin. Hərəkətdə ola bilən bu cihaz bir saat boyunca müxtəlif məsafələri qət edə bilir. Əgər o, hədəf tapmazsa, özünü məhv edir.
Şirkətimiz Azərbaycan ilə aktiv əməkdaşlıq edir və bu bazardakı əlaqələrini daha da genişləndirməyi planlayır. ADEX-2024 sərgisində iştirak məqsədimiz, öz imkanlarımızı bildirmək, nailiyyətlərimizi nümayiş etdirmək və mümkün qədər çox şirkətlə əməkdaşlıq yaratmaqdır.
Biz ADEX sərgisində ilk dəfə iştirak edirik. Sərginin birinci günü bizim üçün çox məhsuldar oldu. Tədbirin açılışında dövlət başçısı İlham Əliyev də bizim stendimizi ziyarət etdi və bizim nümayəndə heyəti ilə görüşdü. Rəsmi hissədən sonra, mənim fikrimcə, Azərbaycan ordusunun bütün silahlı qüvvələrinin nümayəndələri məhsullarımızla tanış oldular. Biz artıq Azərbaycanda fəaliyyət göstəririk və “Uvision” məhsullarına maraq aydındır. Düşünürəm ki, bu sərgidə iştirak “Uvision”un bu regionda tanınmasını daha da genişləndirəcək imkanlar yaradacaq.

Supplies of the Barrage Model HERO 120 to the Azerbaijani Market
"Our company comes from Israel. Uvision manufactures barrage equipment: we have three central models, namely 120, 30, and 400. We started supplying the central model HERO 120 to the Azerbaijani market a month ago. As is known, in the era of hybrid warfare, this type of weapon has become an integral part of military operations. The barrage munition is sent into enemy territory to detect and destroy the target. It can remain in motion for up to an hour, covering various distances. If it does not find a target, it self-destructs.
The company actively collaborates with Azerbaijan and plans to further strengthen its ties in this market. Participation in the ADEX-2024 exhibition is directly related to the goal of showcasing our capabilities, demonstrating our achievements, and attracting as many firms as possible for cooperation.
This is our first time participating in ADEX. The first day of the exhibition has been very productive for us. At the opening of the event, President Ilham Aliyev also visited our booth and spoke with our delegation. After the official part, it seems that representatives from all branches of the Azerbaijani armed forces became acquainted with our products. We are already present in Azerbaijan, and the interest in Uvision's products is evident. I believe that participating in this exhibition will create even broader opportunities for promoting Uvision in this region."